2022 metų spalio mėn.preliminarus tvarkaraštis

Tikslų einamąji tvarkaraštį galite peržiūrėti prisijungę prie esamų klientų aplinkos, naujus klientus kviečiame registruotis mūsų puslapyje per meniu „pirmą kartą“ – kiekvienam atsiųsime prisijungimus asmeniškai el.paštu paros bėgyje, studijoje visos treniruotės mokamos, bandomųjų nemokamų nėra.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00 - 09:00
08:45
09:40
Fly (oro) joga

08:30
09:25
BC Pilates

08:45
09:40
Fly (oro) joga

08:30
09:25
BC Pilates

09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
12:00
12:55
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.04
Vinyasa joga
12:00
12:55
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.04
Vinyasa joga
16:00 - 17:00
17:30
18:25
BC Pilates

18:35
19:30
BC Pilates


17:30
18:25
BC Pilates

18:35
19:30
BC Pilates


17:00 - 18:00
17:30
18:25
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.03
BC Pilates ant įrenginių reformerių (iki 4 žm.)


18:35
19:40
Fly (oro) joga

18:45
19:40
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.03
BC Pilates ant įrenginių reformerių (iki 4 žm.)

19:40
20:35
Vinyasa joga
17:30
18:25
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.05
BC Pilates ant įrenginių reformerių (iki 4 žm.)


18:35
19:30
Fly (oro) joga


19:40
20:35
Vinyasa joga
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Sekmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00 - 09:00
08:30
09:25
BC Pilates
08:30
09:25
BC Pilates
09:00 - 10:00
17:00 - 18:00
17:30
18:25
BC Pilates

18:35
19:30
BC Pilates
17:30
18:25
BC Pilates

18:35
19:30
BC Pilates
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
17:30
18:25
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.03
BC Pilates ant įrenginių reformerių (iki 4 žm.)

18:45
19:40
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.03
BC Pilates ant įrenginių reformerių (iki 4 žm.)
17:30
18:25
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.05
BC Pilates ant įrenginių reformerių (iki 4 žm.)

18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00 - 09:00
08:45
09:40
Fly (oro) joga
08:45
09:40
Fly (oro) joga
09:00 - 10:00
18:00 - 19:00
18:35
19:40
Fly (oro) joga
18:35
19:30
Fly (oro) joga
19:00 - 20:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
12:00 - 13:00
12:00
12:55
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.04
Vinyasa joga
12:00
12:55
Renkama grupė pradedantiesiems nuo 10.04
Vinyasa joga
19:00 - 20:00
19:40
20:35
Vinyasa joga
19:40
20:35
Vinyasa joga
20:00 - 21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
No events available!

Treniruotės

Į VIRŠŲ