PASLAUGOS ir KAINOS:

1. Studijos užsiėmimai grupėse iki 12 žmonių, užsiėmimų trukmė 55 minutės: BC Pilates; Jėgos treniruotė, naudojant savo kūno svorį; Jėgos treniruotė, naudojant TRX diržus ir svorius; Fly (oro) joga (grįžta nuo rugsėjo); Vinyasa joga (grįžta nuo rugsėjo).

2. Studijos užsiėmimai grupėse iki 4 žmonių, užsiėmimų trukmė 55 minutės: BC Pilates ant pilateso įrenginių reformerių.

3. Individualūs užsiėmimai pas skirtingus savo srities specialistus, užsiėmimų trukmė  55 minutės: BC Pilates; BC Pilates ant įrenginio reformerio; Jėgos treniruotės; Kineziterapinės reabilitacinės mankštos; Fly (oro) joga; Vinyasa joga.

4. Kineziterapeuto paslaugos (gydomieji masažai, teipavimas, kūno testavimas prieš grupes, manualinė terapija).

5. Masažisto paslaugos (gydomieji masažai).

ASMENINIŲ TRENIRUOČIŲ KAINOS (55 MIN.):

Abonementas galioja 4 savaites (šventinės dienos neįeina). Asmeninės treniruotės paruoštų užsiėmimams grupėse. Prieš jungiantis į grupes, rekomenduojame praeiti bent 4 asmeninių treniruočių kursą.

 • Asmeninė treniruotė

  35€
 • Asmeninių treniruočių 4 kartų abonementas

  120€
  Rekomenduotina prieš grupes
 • Kineziterapeuto - masažisto paslaugos

  25-45€

TRENIRUOČIŲ GRUPĖSE* (iki 12 žm., 55 min.) KAINA:

Abonementas galioja 4 savaites (šventinės dienos neįeina). Įsigijus treniruočių grupėse abonementą, galite rinktis skirtingas teniruotes, skirtingais laikais, pas skirtingus savo srities specialistus.

 • Pirmoji bandomoji treniruotė naujiems klientams

  10€
 • Vienkartinis apsilankymas

  15€
 • 4 kartai

  45€
 • 8 kartai

  75 €

PILATES TRENIRUOČIŲ ANT PILATES ĮRENGINIŲ MINI GRUPĖJE
(iki 4 žm., 55 min) KAINA:

Abonementas galioja 4 savaites

 • Pirmoji bandomoji treniruotė naujiems klientams

  20€
 • Vienkartinis apsilankymas grupėje iki 4 žmonių

  25€
 • 4 kartų reformerių abonementas, grupėje iki 4 žmonių

  85€
 • 8 kartų reformerių abonementas, grupėje iki 4 žmonių

  160€

Kainos

*TRENIRUOTĖS GRUPĖSE IKI 12 ŽMONIŲ - įsigiję šį abonementą, galite rinktis skirtingas treniruotes pas skirtingus trenerius, skirtingais laikais, abonementas yra aktyvuojamas kliento aplinkoje. Klientas prisijungęs su asmeniniais prisijungimais registruojasi į užsiėmimus pats: BC Pilates; Jėgos treniruotė, naudojant savo kūno svorį; Jėgos treniruotė, naudojant TRX diržus ir svorius; Fly (oro) joga; Vinyasa joga. 2 kartus iš savo abonemento galite padovanoti draugei(-ui), atsiųsdama(-as) ją(jį) vietoj savęs į treniruotę arba ateidamas kartu (svarbu informuoti, kad rezervuotumėme paildomą vietą).

 • Įsigijus abonementą, jį turite išnaudoti per 4 savaites, skaičiuojama nuo pirmosios apsilankytos treniruotės (jei į abonementą, galiojantį 4 savaites, įeina šventinės dienos, abonementas pratęsiamas). Galite lankytis tokiu dažnumu kaip jums patogu (pvz. vieną savaitę ateiti 1 kartą, kitą – 2 ar 3 kartus ir pan.), rinktis iš visų tvarkaraščio treniruočių, trenerių ir užsiėmimų laikų*. Susirgus ir turint gydytojo pažymą, abonementas pratęsiamas 7 dienoms, tačiau taip pat reikia pirkti ir naują Jums patogų abonementą (vieną savaitę turite galiojančius 2 abonementus), per 2 mėnesius abonementas gali būti pratęstas tik 1 savaitę. Daugiau apie abonementų pratęsimą arba įsigijimą skaitykite studijos taisyklėse;
 • Sumokėti už abonementą galite pavedimu – žr. rekvizitus, taip pat ir grynaisiais, atvykus į studiją prieš pirmąją treniruotę.

Siūlome asmeninį pasirinktą grupės užsiėmimą individualiai sutartu laiku, ne mažesniai kaip 6 žmonių grupei. Užsiėmimo įkainis  50 eurų plius 10 eurų nuo žmogaus.

Nuomojame salę savaitgaliais seminarams-renginiams valandomis. Dviejų - trijų valandų sales nuomos kaina 100 eurų; nuo ketvirtos valandos +25 eurai (į kainą įeina kilimėliai, pledai, taip pat galime įdėti postą į Body Control puslapio fb). Galimos derybos nuo žmonių skaičiaus.

Administracija pasilieka teisę koreguoti kainoraštį.

Treniruotės

Į VIRŠŲ