PASLAUGOS ir KAINOS:

1. Studijos užsiėmimai grupėse iki 12 žmonių, užsiėmimų trukmė 55 minutės: BC Pilates; Kineziterapinė jėgos treniruotė, naudojant savo kūno svorį; JogaLates treniruotė pradedantiesiems; Kineziterapinė mankšta; Kineziterapinė jėgos-tempimų treniruotė.

2. Studijos užsiėmimai grupėse iki 5 žmonių, užsiėmimų trukmė 55 minutės: BC Pilates ant pilateso įrenginių reformerių.

3. Individualūs užsiėmimai pas skirtingus savo srities specialistus, užsiėmimų trukmė  55 minutės: BC Pilates; BC Pilates ant įrenginio reformerio; Jėgos treniruotės; Kineziterapinės reabilitacinės mankštos; Fly (oro) joga; Vinyasa joga.

4. Kineziterapeuto paslaugos (gydomieji masažai, teipavimas, kūno testavimas prieš grupes, manualinė terapija).

5. Masažisto paslaugos (gydomieji masažai).

ABONEMENTŲ ĮSIGIJIMAS ESAMIEMS REGISTRUOTIEMS KLIENTAMS PAVEDIMU, paspaudus nuorodą (būsite nukreipti į abonementų įsigijimo platformą):

https://pilates.sportinn.lt/index.php/lt/client/buy_account

 

ASMENINIŲ TRENIRUOČIŲ KAINOS (55 MIN.):

Galioja 4 savaites (šventinės dienos neįeina). Asmeninės treniruotės paruoštų užsiėmimams grupėse. Prieš jungiantis į pilateso grupes, rekomenduojame praeiti bent 4 asmeninių treniruočių kursą. Asmeninėse treniruotėse dirbama su pagrindine pilateso įranga bei inventoriumi.

 • Įvadiniai asmeniniai mokymai-treniruotės/4 asmeniniai užsiėmimai

  160€
  Asmeninius mokymus veda Vilija Varpiotė, sertifikuota BC pilates mokytoja
 • Asmeninė treniruotė

  35-40€
  Treniruotės kaina priklauso nuo trenerio kvalifikacijos
 • Asmeninė treniruotė 2 žmonėms

  50-60€
  Treniruotės kaina priklauso nuo trenerio kvalifikacijos
 • Kineziterapeuto - masažisto paslaugos

  25-45€

TRENIRUOČIŲ GRUPĖSE ANT KILIMĖLIŲ* (iki 12 žm., 55 min.) KAINA:

Abonementas ir vienkartiniai apsilankymai galioja 4 savaites (šventinės dienos neįeina). Įsigijus treniruočių grupėse abonementą, galite rinktis skirtingas teniruotes, skirtingais laikais, pas skirtingus savo srities specialistus.

 • Įvadiniai mokymai prieš grupes/4 užsiėmimai

  80€
  Rekomenduojama prieš grupes ar paraleliai lankant studijos užsiėmimus
 • Pirmoji bandomoji treniruotė naujiems klientams

  10€
 • Vienkartinis apsilankymas

  15€
 • 4 kartai

  45€
 • 8 kartai

  75 €
 • **Neribotas, yra sąlygų**

  85€

PILATES TRENIRUOČIŲ ANT PILATES ĮRENGINIŲ MINI GRUPĖJE
(iki 5 žm., 55 min) KAINA:

Abonementas ir vienkartiniai apsilankymai galioja 4 savaites

 • Pirmoji bandomoji treniruotė naujiems klientams

  20€
 • Vienkartinis apsilankymas grupėje iki 4 žmonių

  25€
 • 4 kartų reformerių abonementas, grupėje iki 4 žmonių

  85€
 • 8 kartų reformerių abonementas, grupėje iki 4 žmonių

  160€

Kainos

*TRENIRUOTĖS GRUPĖSE IKI 12 ŽMONIŲ - įsigiję šį abonementą, galite rinktis skirtingas treniruotes pas skirtingus trenerius, skirtingais laikais, abonementas yra aktyvuojamas kliento aplinkoje. Klientas prisijungęs su asmeniniais prisijungimais registruojasi į užsiėmimus pats: BC Pilates; Jėgos treniruotė, naudojant savo kūno svorį; Jėgos treniruotė, naudojant TRX diržus ir svorius. 2 kartus iš savo abonemento galite padovanoti draugei(-ui), atsiųsdama(-as) ją(jį) vietoj savęs į treniruotę arba ateidamas kartu (svarbu informuoti, kad rezervuotumėme paildomą vietą).

 • Įsigijus abonementą, jį turite išnaudoti per 4 savaites, skaičiuojama nuo pirmosios apsilankytos treniruotės (jei į abonementą, galiojantį 4 savaites, įeina šventinės dienos, abonementas pratęsiamas). Galite lankytis tokiu dažnumu kaip jums patogu (pvz. vieną savaitę ateiti 1 kartą, kitą – 2 ar 3 kartus ir pan.), rinktis iš visų tvarkaraščio treniruočių, trenerių ir užsiėmimų laikų*. Susirgus ir turint gydytojo pažymą, abonementas pratęsiamas 7 dienoms, tačiau taip pat reikia pirkti ir naują Jums patogų abonementą (vieną savaitę turite galiojančius 2 abonementus), per 2 mėnesius abonementas gali būti pratęstas tik 1 savaitę. Daugiau apie abonementų pratęsimą arba įsigijimą skaitykite studijos taisyklėse;
 • Sumokėti už abonementą galite pavedimu – žr. rekvizitus, taip pat ir grynaisiais, atvykus į studiją prieš pirmąją treniruotę.

**NERIBOTAS ABONEMENTAS, GRUPĖSE IKI 12 ŽMONIŲ. Akcija galioja iki 2024.03.06. Svarbi sąlyga: apsilankymas vieną kartą dienoje ir neužmiršti išsiregistruoti iš užsiėmimo, jei planuojate neatvykti. Neatvykus 2 kartus ir neišsiregistravus, abonementas anuliuojamas, pinigai negrąžinami. Akcijiniai abonementai nepratęsiami, jie yra vardiniai ir neperleidžiami. Abonementas galioja 4 savaites, šventinės dienos į šį laikotarpį įeina.

Siūlome asmeninį pasirinktą grupės užsiėmimą individualiai sutartu laiku, ne mažesniai kaip 6 žmonių grupei. Užsiėmimo įkainis  50 eurų plius 10 eurų nuo žmogaus.

Nuomojame salę savaitgaliais seminarams-renginiams valandomis. Dviejų - trijų valandų sales nuomos kaina 100 eurų; nuo ketvirtos valandos +25 eurai (į kainą įeina kilimėliai, pledai, taip pat galime įdėti postą į Body Control puslapio fb). Galimos derybos nuo žmonių skaičiaus.

Administracija pasilieka teisę koreguoti kainoraštį.

Treniruotės

Į VIRŠŲ