REZERVUOK TRENIRUOTĘ

Treniruočių rezervavimo sistema, esamiems klientams
  1. Registruotis į visus užsiėmimus galite neturėdami abonemento, tačiau būtina atvykus į pirmąjį užsiėmimą įsigyti abonementą, arba prieš tai padaryti pavedimą pasirinktui abonementui. Jei to nepadarote, - visos Jūsų rezervacijos yra atšaukiamos.
  2. Ar būtina rezervuotis iš anksto?Jei žinote savo dienotvarkę – taip, rekomenduojame rezervuoti treniruotes iš anksto. Tai ypač pažymėtina dėl vakarinių užsiėmimų. Kadangi žmonių skaičius treniruotėje yra ribojamas, populiarūs laikai užsipildo greitai. Kuo ankščiau užsiimsite vietą sau, tuo mažiau bus rūpesčio vėliau!
  3. Rezervacijos atšaukimas. Atšaukti savo dalyvavimą galite iki treniruotės likus 4 val. ir daugiau – prisijungus sistemoje arba parašius SMS žinutę tel. +37068677708. Neatšaukus, Jūsų apsilankymas aktyvuojamas automatiškai. Likus 4 val. ir mažiau – savo rezervacijos atšaukti negalima.
  4. Kai neįvyksta treniruotė. Studijos administracija pasilieka teisę atšaukti treniruotę, jei užsiregistravusiųjų skaičius yra mažiau nei 3 asmenys. Pranešame el. paštu, telefonu ar SMS žinute.

Abonementas bus pilnai aktyvuotas ir dalyvauti treniruotėse galėsite tik susimokėję. Sumokėti galėsite pavedimu arba grynaisiais atvykę į studiją.

Kilus klausimams, drąsiai skambinkite arba rašykite!

Žingsniai, kuriuos jums reikia atlikti:

1. Būti registruotai sistemoje. Jei to už jus dar nepadarė administratorė, užpildykite anketą puslapyje http://www.bc-studija.lt. Paspauskite meniu punktą “Pradžia” “Pirmą kartą” - registruokis. Užpildykite anketą – laukuose nurodykite savo vardą, el.pašto adresą, tel.numerį bei komentarą ir spauskite “Siųsti”. Su Jumis susisieksime netrukus.

2. Jei esate sistemoje jau registruotas ir turite Jums priskirtus prisijungimo kodus ir administratoriaus suvestą abonementą, tada tiesiog užeikite ant meniu punkto “Rezervuok! Treniruočių rezervavimo sistema”, kur būsite nukreipti į puslapį http://registracija.webleader.lt/pilates//index.php/lt/schedule/clients_sched/, jame galėsite pasirinkti visus pageidaujamus užsiėmimus ir laiką, užėję ant tvarkaraščio užsiėmimo ir paspaudę “rezervuok treniruotę” . Atšaukti treniruotę galėsite analogiškai, įėję į rezervacinę sistemą. Jei užsiėmimus būsite jau pasirinkę, jie švies užsiėmimų tvarkaraštyje kita spalva, jums beliks atsistoti su pelyte ant užsiėmimo tvarkaraštyje, prieš tai pasirinkto užsiėmimo, ir užsidegus meniu punktui “atšaukti rezervaciją”,- jį paspausti.

3. Rezervuokite visas planuojamas abonemento treniruotes iš anksto, darykite tai atsakingai, įvertindami, kad kiti gali norėti patekti į jas, bet negalintys, dėl neatsakingai rezervuotų treniruočių, kai į jas neatvykstate ir neatšaukiate jų. Rezervuotos treniruotės bus pilnai aktyvuotos tik susimokėjus grynais prieš pirmąjį rezervuotą užsiėmimą arba prieš tai padarius pavedimą. Jei padarėte pavedimą, informuokite administratorių el.žinute, kokį abonementą pirkote, kada planuojate atvykti į užsiėmimą (administratorius nuo Jūsų planuojamo atvykimo suves abonemento pradžios galiojimo datą). Informuoti galite iš bc-studija.lt puslapio, pradžios ekrano apačioje suvedę visus privalomus laukus, komentarų skiltyje nurodę visa informacija apie įsigytą abonementą ir paspaudę “siųsti” arba el.paštu info@bc-studija.lt.

Kilus klausimams registruojantis, drąsiai  skambinkite ir rašykite. Padėsime susigaudyti!

Pirmą kartą?

Registruokitės bandomąjai treniruotei

Treniruotės

Į VIRŠŲ