Maudynės Gonge Klaipėdoje – kovo 9 d. Veda Vyrenijus.

„Gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – ir į kitokią sąmonės būseną. Tad yra suteikiama puiki galimybė save patirti kitaip, tarsi iš šalies suvokti kylančius klausimus atsidūrus stebėtojo vaidmenyje. Veikia ir mistinis gongų garsų aspektas, nes pats garsas nėra įprastas – jis kitoks, įdomus ir nekontroliuojamas. Tai vėlgi veda į kitokį pasaulio ir savęs suvokimą, o gal ir naujų dalykų atradimą. Gongų muzika į paviršių iškelia pasąmonėje užblokuotus jausmus, taip gydydama tiek fizinį žmogaus kūną, tiek psichiką, bei leisdama atsipalaiduoti. Garso vibracijos harmonizuoja, išlaisvina iš baimių, gelbsti nuo nerimo ir išgrynina jausmus. Tai visiems be išimties tinkama terapijos forma, kurią visi priima labai skirtingai. Gongų muzika padėda pasinerti į miego „būdravimo“ fazę, kurioje dalyvaujančių galvoje suksis tie vaizdiniai, kuriuos galima atliepti, ir kurie turi sprendimo būdus. Atėjusieji bus maloniai nustebinti garso efektu, kuris paveiks vidinę būseną. Tai arba labai patiks, arba sukels papildomų klausimų, kodėl aš taip jaučiuosi? Abu atvejai yra geri, nes kiekviena patirtis veda į platesnį pasaulio ir savęs suvokimą“, – Vyrenijus Andrijauskas.

VIETA IR LAIKAS
2019 kovo 9 d., šeštadienį., 15.00 val. ir 18.00 val.S. Neries g.20, Body Control studija.

????????????
REGISTRACIJA
sms žinute +370 647 23454 (Aleksandra), nurodant norimą laiką, kilimėlis arba hamakas bei dalyvausiančių vardus, pavardes.

????????????
KAINA IR APMOKĖJIMAS
Kaina asmeniui – 12 eurų ant kilimėlių, apmokėjimas prieš renginį;
Kaina asmeniui – 15 eurų jogos juostoje-hamake (8 vietos), apmokėjimas prieš renginį.

????????????
Renginio trukmė iki 2 val., su savimi reikia turėti pledą, kilimėlį ir pagalvėlę, turi būti patogu ir šilta, išskyrus pasirinkus atsipalaidavimą jogos juostoje. Arbata vaišinsime:)

???? Renginį veda Vyrenijus Andrijauskas
www.gongai.eu/vyrenijus

???? Dalyvauti gali ir vaikai, tačiau jie turėtų netrukdyti tiek jums, tiek kitiems. Vidutiniškai nuo 8 metų.

???? Plačiau apie gongus skaitykite čia:
http://www.gongai.eu/apie-gongus.html

Treniruotės

Į VIRŠŲ