Renkamos naujos BC Pilates (stuburo ir sąnarių mankšta) grupės pradedantiesiems

Kodėl rekomenduojame rinktis Body Control pilates treniruotes, grupėse iki 12 žmonių, ir tik mūsų studijoje Klaipėdoje

*Body Control (BC) pilates tai Londone esančios, vienos garsiausių pasaulyje, mokyklos sukurta kūno tobulinimo programa. Ji glaudžiai bendradarbiauja su šių dienų mokslininkais dirbančiais žmogaus anatomijos, kineziterapijos, sporto srityse, taip pat ruošia savo mokytojus, vadovaudamasi itin griežtais atrankos kriterijais, mokomasi ne vienerius metus ir įgijus Body Control Pilates mokytojo licenciją tobulėjimas tęsiasi visą gyvenimą.
*Šiandiena pasaulyje yra daug pilates mokyklų, ruošiančių profesionalius pilates mokytojus, tačiau pasitikėjimas Body Control Pilates mokykla ir jos mokytojais yra toks didžiulis, kad Jungtinėje Karalystėje Body Control Pilates užsiėmimus šeimos gydytojai gali rekomenduoti savo pacientams ir tik šios mokyklos užsiėmimus apmoka ligonių kasos.
*Maksimalus dalyvių skaičius užsiėmime – 12 žmonių, taip užtikrinama mokytojo priežiūra ir parama.
*Visada pakliūsite į užsiėmimą norimu metu, nes studijoje įrengtos net 3 salės, kuriose vyksta įvairūs užsiėmimai ir žmonių srautas pasiskirsto.
*Studijoje įdiegta klientų rezervavimosi į treniruotes sistema, klientas gali valdyti užsiėmimo tvarkaraščius ir apsilankymo laiką pats, taip pat, pasikeitus planams, iš treniruotės gali išsibraukti taip pat pats. Taip užtikrinama, kad treniruotėje tikrai nebus daugiau nei 12 žmonių, o įsiregistravę tikrai užsiėmime ir dalyvausite.
*Studijoje darbuojasi aukštos kvalifikacijos treneriai, jeigu iškyla būtinybė pasikonsultuoti su patyrusiu kineziterapeutu,- jį visada vakarais sutiksite studijoje.
Šių užsiėmimų naudą labai aiškiai įvardijo pats Dž. Pilatesas: „Po 10 treniruočių pajusite skirtumą, po 20 – pamatysite, o po 30 turėsite naują kūną.“
Tik tam būtina viena sąlyga – treniruočių reguliarumas. Idealu būtų atlikti pilateso pratimus kasdien, tačiau matomiems rezultatams pakaks ir 2-3 kartų per savaitę.
Pilates metodas orentuotas į taisyklingos laikysenos gerinimą ir vidinių raumenų stiprinimą.

Pradedančiųjų grupės startuoja nuo 09. 11 dienos, užsiėmimai pradedantiesiems planuojami antradieniais ir penktadieniais 17:30.
Jei pradedančiųjų laikai netinka, prieš pradedant lankyti pilatesą kitose grupėse, prašysime praeiti nuo vienos iki penkių įvadinių asmeninių treniruotčių, paruošiančių Jus stipresnėms grupėms.
Įvadinių treniruočių laikas derinamas asmeniškai.

Treniruotės vyksta Klaipėdoje, adresu S.Neries 20 http://bc-studija.lt/profile/studija/.
Klientai į užsiėmimus registruojasi patys. Naujų klientų anketą, prisijungimams gauti, rasite čia http://bc-studija.lt/pirmakarta/
Paslaugas ir kainas rasite čia http://bc-studija.lt/kainos/
Daugiau informacijos tel.868777606

Laukiame Jūsų:)

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published.