Pasiruoškime Revitonica+ (veido ir kaklo fitneso) treniruotėms!

Pasiruoškime Revitonica+ treniruotėms!
Monikos Diburienės organizuojami Revitonica+ seminarai sulaukė didelio populiarumo, todėl daugelio prašymu studijoje vieną kartą savaitėje, trečiadieniais 18:40, vyks pastovūs valandos trukmės praktiniai užsiėmimai. Numatoma vienkartinė praktinio užsiėmimo kaina 10 eurų, 4 kartų užsiėmimų kaina 34 eurai. Praktiniuose užsiėmimuose galima dalyvauti tik praėjus įvadinį seminarą arba asmeninę konsultaciją.
Tad kviečiame į įvadinį seminarą, prieš pradedant lankytis praktiniuose užsiėmuose.
Jei praktinius užsiėmimus bandysite atlikti namie, įvadiniame seminare tikrai gausite pakankamai informacijos kaip palaikyti veido ir kaklo odos tonusą namų sąlygomis, tik bendraminčių grupėje tai daryti būtų paprasčiau.
Siekti tikslų visada lengviau, kai kryptingai tam ruošiesi ir sąmoningai judi suplanuotu keliu.
Kalbant apie veido ir kaklo mankštas, konkrečiai apie Revitonica+ sistemą, svarbu suprasti, kaip ji veikia, kuo skiriasi iš daugybės kitų technikų. Taip pat turime “ištirti” savo veidus, pasigilinti į raumenų struktūrą.
Visus, kurie nori atlikti Revitonica+ pratimus bendraminčių kompanijoje, nuolatos, vieną kartą savaitėje, kviečiame į įžanginę pamoką, kuri vyks rugsėjo 5 d. 18:40 val. Pilateso treniruočių ir sveikatingumo studijoje Body Control.
Įžanginė pamoka truks 2 valandas, o jos pagrindiniai tikslai šie:
Susipažinti su veido bei kaklo raumenų anatomija.
Sužinoti pagrindinius Revitonica+ sistemos principus bei sąvokas
Išmokti taisyklingai patempti veido bei kaklo raumenis.
Nustatyti pagrindinius veido bei kaklo raumenis, esančius hipertonuse (spazme).
Studijos jau esami klientai registruojasi į įvadinį seminarą patys (kaina, turint galiojantį studijos abonementą, 12 eurų).
Studijos svečiai registruojasi sms žinute, nurodant Revitonica+ vardą ir pavardę (kaina 15 eurų).
Dalyvių skaičius ribotas (iki 20 žmonių), vieta garantuota padarius išankstinį pavedimą.
Telefonas registracijai trumpąja žinute +37068677708.
Užsiėmimus ir seminarą veda Revitonica mokyklos įkūrėja Monika Diburienė, daugiau informacijos apie metodą Jums suteiks pati Monika +37067021788.
Plačiau apie metodą http://revitonica.lt/https://www.facebook.com/revitonica.lt/
Laukiame Jūsų Body Control pilates treniruočių ir sveikatingumo studijoje, adresu S.Neries 20 – 5 aukštas (priešais traukinių stotį). Rekvizitai pavedimui, paskirtyje nurodant Revitonica įvadinė treniruotė, http://bc-studija.lt/kontaktai/.

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published.