KUKSANDO ĮVADAS IR PRAKTIKA PRADEDANTIESIEMS!!!!!!!

Jau visai greitai mūsų studijoje, rugsėjo 28d.17:30, Kuksando įvadas su vienintele sertifikuota Kuksando mokytoja Klaipėdoje Milda Žaliauskiene (nuostabus žmogus ir puikus mokytojas). Milda pavydėtinai įvaldžiusi šį praktikos-treniruočių-rytų kovos metodą, kuris apjungia kūno ir proto harmoniją. Ji mielai savo žiniomis pasidalins mokymuose, kurių trukmė 3val..
Praėjus įvadą bus galima praktikuoti savarankiškai namuose, visainformacija bus suteikta, arba jungtis prie studijoje jau praktikuojančiųjų grupių. Žmonių skaičius ribotas, kviečiame paskubėti registruotis. Įvado kaina 35 eurai.
Po įvado, rugsėjo 29d.10val. bus galima sudalyvauti pirmoje pilnoje 1,5val.praktikoje. Praktiką prižiūrės taip pat mokytoja Milda. Praktikoje galima dalyvauti tik praėjus įvadinius mokymus. Dalyvių skaičius ribotas, kviečiame registruotis.
Praktikos kaina 15 eurų.
Einamuosiuose tvarkarasčiuose seminaras ir praktika paskelbta,- studijos klientus kviečiu registruotis ir per ateinančią savaitę susimokėti nurodytas sumeles.
Jei liks laisvų vietų, – skelbsime eventą:) Ne studijos klientus, kviečiu sekti mus facebooke:)
Kuo anksčiau įvaldysite šį metodą, tuo greičiau į Jūsų gyvenimą ateis sveikata, atsipalaidavimas, susikaupimas ir visiška proto ramybė.
Daugiau apie šį metodą: https://kuksando.lt/kuksando/apie-kuksando/

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published.