BC

tai Londone esančios, vienos garsiausių pasaulyje, mokyklos sukurta kūno tobulinimo programa. Mokykla turi apie 110 savo sukurtų pratimų, kurie paruošia kūną sudėtingiems vadinamo „klasikinio pilateso“ pratimams atlikti. Ji glaudžiai bendradarbiauja su šių dienų mokslininkais dirbančiais žmogaus anatomijos, kineziterapijos, sporto srityse, taip pat  ruošia savo mokytojus, vadovaudamasi itin griežtais atrankos kriterijais, mokomasi ne vienerius metus ir įgijus Body Control Pilates mokytojo licenciją tobulėjimas tęsiasi visą gyvenimą.

          Body Control Pilates mokytojams suteikiama maksimali mokymo kokybė, todėl baigę šią mokyklą visi mokytojai iškart tampa Europos Fizinių Pratimų Profesionalų Registro nariais (EREP‘s).
Šiandiena pasaulyje yra daug pilates mokyklų, ruošiančių profesionalius pilates mokytojus, tačiau pasitikėjimas Body Control Pilates mokykla ir jos mokytojais yra toks didžiulis, kad Jungtinėje Karalystėje Body Control Pilates užsiėmimus šeimos gydytojai gali rekomenduoti savo pacientams ir tik šios mokyklos užsiėmimus apmoka ligonių kasos.

Pagrindinės, Body Control Pilates metodo taikymo, puikių pasiekimų priežastys:

  1. Laipsniškumas.Mokomasi žingsnis po žingsnio, pamažu siekiant jėgos ir ištvermės savybių, kurios reikalingos atliekant sudėtingesnius pilates pratimus. Programoje daug unikalių Body Control Pilates pratimų. Nė viena kita kūno tobulinimo ir sveikatinimo sistema negali pasigirti tokiu saugiu ir laipsnišku mokymu.

2.  Mokymo kokybė. Body Control Pilates instruktorius dirba stebėdamas individualius poreikius ir pritaikydamas pratimus konkrečiam asmeniui. Jums pradedant lankyti užsiėmimus, instruktorius visuomet paprašys paminėti traumas ir sveikatos problemas.

  1. Dalyvių skaičius.Maksimalus dalyvių skaičius užsiėmime – 12 žmonių, taip užtikrinama mokytojo priežiūra ir parama.
  2. Praktinės veiklos kodas.Body Control Pilates mokytojas dirba pagal praktinės veiklos kodą, pasirašytą su Londone esančia asociacijos atstovybe. Šis kodas nustato mokymo standartus, profesinę etiką, užtikrina puikų profesinį instruktoriaus parengimą, būtinybę nuolat tobulintis ir galimybę gauti naujausią informaciją apie mokslinius tyrimus.